Ekibimiz

Günümüz Türkiyesi'nin ve dünyasının gelişen ve değişen ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacı ile Hukuk Bürosu bünyesinde, konusunda deneyimli avukatlardan oluşan çeşitli departmanlar kurulmuştur.

Av.Erdal DEVELİOĞLU

Avukat

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Develioğlu Hukuk Bürosunu 1996 yılında kurmuştur. Ankara Barosu Kadın Komisyonunda çalışmış ve Kadın Sığınma Evi avukatlığı yapmıştır. Bir süre Rusya’da kalarak Rus Aile Hukuku ve Rusça dili üzerine eğitim almıştır. Özellikle Vatandaşlık Davaları ve Aile Hukuku Alanında uzmanlaşmıştır . Rusça ve İngilizce bilmektedir.

0 (312) 230 21 23

erdal@develiogluhukuk.com

Av.Birol ERGİN

Avukat

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Develioğlu Hukuk Bürosu kadrosuna 2009 yılında katılmıştır. Aile Hukuku alanında örnek nitelikli davaları yürüterek sonuçlandırmıştır. İngilizce bilmektedir.

0 (312) 230 21 23

birolergin@hotmail.com

Av. LARİSA MITYUKOVA

Avukat - Moskova - Rusya

Rusya Krasnoyarsk Devlet Hukuk Lisesinden 1995 yılında mezun olmuştur. Bunun ardından Rusya St. Petersburg Prens P.G.Oldenburgskiy Üniversitesini de 2000 yılında bitirmiştir. Rus Vatandaşı ile Evli Yabancıların Boşanma,Evlenme, Babalık Davaları,Velayet davaları başta olmak üzere Medeni Hukuk Alanına giren tüm konularda 16 yıldır hizmet vermektedir. Bununla birlikte Vergi Hukuku,Akreditasyon hizmetleri,Şirket Kuruluşları,Mali Denetim Hizmetleri,Muhasebe ve Kadro hizmetleri (İş davaları,çalışma vizeleri) konularında da danışmanlık ve iş takibi hizmetlerini yürütmektedir. Halen Moskova Ofisinde hizmet vermektedir.Moskova’da bulunan birçok Türk Şirketine de danışmanlık hizmeti vermektedir.Bu hizmetler Bireyler için ve Şirketler için olup bu konuda en iyi hizmeti veren Avukatlık Ofisidir. Bu hizmetler, Ruşça, İngilizce ve Türkçe olarak verilmektedir. Rusya Federasyonu ile tüzel kişilerin temsilcileri ile sizin adınıza pazarlıklar yapan bir ofistir. Devlet yetkilileri ile çalışanlar arasında, çeşitli düzeylerde mahkemelerde iş desteği, temsil konularında size en iyi sonucu olmak üzere yıllardır hizmet vermektedir.

Av.Oksana BOROVIKOVA

Avukat - Sibirya Bölgesi

2004 yılında Moskovskaya Yuridiçeskaya Akademiya’dan mezun olmuştur. 12 yıldır Sibirya Bölgesinde avukatlık yapmaktadır. Vatandaşlık davaları başta olmak üzere,Evlenme,Boşanma,Çocuk Velayeti ve Miras Hukuku alanlarında yıllardır hizmet vermektedir. Aile Hukuku alanında birçok sosyal faaliyetin içinde bulunmuş olup yardım kuruluşlarına da destek ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

TATYANA KARPOVA (KARAHODA)

Yönetici Sekreter

Ofisimizde 2 yıldır çalışmaktadır. Ana dili Rusçadır. 20 Yıldır Türkiye’de yaşamakta olup Türkçeyi ikinci anadili gibi kullanmaktadır. Ofisimize insan ilişkileri ve bilgisayar/yazım konularında katkıda bulunmaktadır.

(312) 230 21 23